בלונים לברית במחירים אטרקטיביים

0
2001

בלונים לברית הם רעיון נהדר לשמח את המשפחה הקרובה באירוע החגיגי. כשחושבים על קישוט האולם, אחת האפשרויות האהובות היא קישוט האולם באמצעות בלונים צבעוניים.

המשפחה פונה למיקס בלון ומקבלת כמה הצעות לקישוט האולם באופנים שונים ובגוונים אפשריים על פי רצון הלקוחות.

חברת מיקס בלון מייבאת רק בלונים איכותיים כך שיחזיקו מעמד לאורך כל האירוע ולא מייבאת בלונים מאיכות ירודה שעלולים לאבד את ניפחם ואת אופיים במהלך האירוע.

השמחה הגדולה היא יצירת קשת מרהיבה בכניסה לאולם כדי לשמח את הקהל המגיע לאולם, שילוב הצבעים האפשרי שתבחר המשפחה, הוא זה שייצור קשת ייחודית היוצרת שורות שורות של בלונים בצבעים המשתלבים זה בזה באופן ישר או אלכסוני.

בנוסף לכך יוצב שלט בכניסה, ברוכים הבאים, מזל טוב או כל כיתוב אחר שייבחר על ידי המשפחה

בלונים לברית משמחים את כל הקהל אך במיוחד את הילדים. במיוחד עבורם יעצבו אמני הבלונים של מיקס בלון, בלונים בדמות מוכרת ואהובה עליהם, מסרטים שראו בקולנוע, או מסדרות שהם רואים בטלוויזיה. אפשר לייצר כל דמות והקשר המהיר שנוצר בין הדמות לילדים הוא מקסים, הם מיד משחקים עם הדמות, אוחזים בה ומצטלמים אתה למזכרת.

בלונים לברית עם הדפסים מתאימים כמו תמונות של תינוק, חיתולים, או בצורות של נושאים הקשורים לתינוקות, בקבוקים או מוצצים ייקשרו במרכזי השולחנות.

הילדים יקבלו בלוני הליום הקשורים בחוטים ארוכים כך שישחקו איתם לבד או עם חבריהם לאורך האירוע. וגם אם הבלונים יעופו לתקרה, הילדים ימשיכו לשחק עם הבלונים הנוספים שימתינו להם.

מעצבי הבלונים של מיקס בלון, עוברים השתלמויות מקצועיות רבות בארץ ובעולם ולכן משנים ומגוונים כל הזמן את אפשרויות העיצוב השונות.

בלונים לברית יעוצבו גם בצורה של פרחים. זר פרחים ענק וססגוני לאימא הטריה, פרחים בגדלים שונים ובשפע של גוונים שיוצבו ברחבי האולם. צבעי הבלונים וצורתם של הפרחים דומים מאד לנוכחותם בטבע ולכן אמני הבלונים משקיעים זמן ומאמץ רב בהפקת יצירות איכותיות וייחודיות שיקסימו את באי האירוע כשיראו עד כמה הם יפים ומזכירים את נראות הפרחים בטבע.

בלונים לברית היא משימה שמעצבי הבלונים אוהבים לבצע, לשמח את המשפחות, להציב סטנדים גבוהים או נמוכים המורכבים מבלונים צבעוניים או מדמויות אהובות בתוכן, בכמה פינות באולם שמשמחים את כל מי שעובר על ידם.

בלונים לברית הם המסמר של כל אירוע, ולכן זוגות רבים מחליטים להוסיף זאת לעלויות האירוע. המחירים של מיקס בלון הם מחירים הוגנים וסבירים.