בלונים לברית

0
2102

שמחה גדולה להולדת הבן, חוגגים באולם אירוע נעים ואיכותי ומחפשים רעיונות לקישוט האולם, עיצוב בלונים לברית הוא התשובה העכשווית לכך. בין שפע הרעיונות אוהבים לקשט את האולם בבלונים שיוצרים תמיד שמחה גדולה באולם.
חברת מיקס בלון פיתחה ליין ייחודי של עיצוב בלונים לברית מילה, הן בכניסה לאירוע והן בתוך האולם. החברה מעודכנת תמיד בטרנדים העולמיים בתחום האירועים ולכן מחדשת את הרעיונות ואת העיצובים כך שלכל אירוע יהיה עיצוב מיוחד שייחד אותו לעומת אירועים אחרים.
כניסה מרשימה היא הבסיס להצלחת האירוע, ולכן מעצבי הבלונים לברית של מיקס בלון מציבים בכניסה דמות שאהובה על הילדים בגודל כמעט טבעי השווה לגובהם של ילדים ממוצעים, מדובר בדמות מצוירת כדוגמת דונאלד דק, סמי הכבאי או כול דמות אחרת שתיבחר, בחירת צבעי הבלונים תהיה בהתאמה לבגדי הדמות המוכרת כך שהילדים יזהו אותה מידית, יחושו מיד הזדהות אתה, יחבקו אותה ישחקו ויצטלמו אתה מספר פעמים.
שער בלונים יעטר את דלת הכניסה לאולם, בדרך כלל הבחירה היא בצבעי תכלת ולבן אך צוות המעצבים של מיקס בלון נכון לכל אתגר וישמח למלא את מבוקשם של ההורים היקרים שיבחרו צבעים אחרים האהובים עליהם.
עיצוב קשת הבלונים מתבצע בשני צבעים או בכמות גדולה יותר באופן מתגלגל, דבר המשווה לקשת צורה ייחודית שמדהימה את באי האירוע.
רעיון נוסף הוא לכתוב באמצעות בלונים ברוכים הבאים בשני צבעי בלונים בכניסה לאולם
במרכזי השולחנות אפשר לתלות בלוני הליום איכותיים הכוללים הדפס של כיתוב מצחיק כמו הנסיך הגיע, או תמונות מתאימות כמו בקבוק, מוצץ, עגלה וכו'
אפשרות נוספת של בלונים לברית היא עיצוב בלונים שצורה של פרחים, כאן יש המון אופציות של שילוב הפרחים בצורה של זר פרחים או פרחים המונחים באגרטלים שקופים. ניתן לעצב את הפרחים מבלונים קטנים או גדולים ובהתאם לכך ייראו הזרים קטנים או גדולים. בונים את הפרחים תוך שימוש בבלונים צבעוניים, הבסיס הוא בדרך כלל ירוק כמו בטבע, ועלי כותרת בצבעים מנוגדים היוצרים הרמוניה נפלאה של צבעים, אדום, ורוד, צהוב או כל צבע אחר שיזמין הלקוח.
בלונים רבים יחולקו לאורך האירוע לילדים וגם לבוגרים יותר. … הבלונים הם משחק נפלא בכל גיל ויוסיפו רבות להנאת המוזמנים מהאירוע.
בלונים לברית עשויים מחומרים איכותיים מאד, נפחם לא יורד במהלך האירוע וחלקם יחזיקו גם ימים רבים לאחר מכן ויקשטו את ביתו של הרך הנולד לשמחת בני המשפחה.