רעפים פורטוגזים

0
2201

רעפים פורטוגזיים, מיוצרים מאבני חרס הנמצאים בארצות הים התיכון ומותאמים לשהייה בחום הכבד השורר בארצות אגן הים התיכון בעלות האקלים הים תיכוני, נראותו מזכירה במעט את הבתים הישנים באיטליה ובספרד, הן לפני מאות שנים וגם כעת. קיימים שני גדלים של רעפים פורטוגזיים, האחד קטן והשני גדול.
איכותם של הרעפים הפורטוגזים היא בדרגה אחת מעל כל סוגי הרעפים האחרים הקיימים בשוק. מבנה כל רעף הוא בעל קימורים וקשת כפולה. וקל מאד לעבוד איתם מכיוון שמשקלם קל יחסית.
מעבר לאיכות, הרעפים הפורטוגזים מרהיבים ביופיים לאור צבעיהם הייחודיים ולכן אם אתם מעוניינים בחיפוי ייחודי של גג הבית שלכם, אתם מוזמנים להגיע לאולם התצוגה שלנו ולבחור את צבע הרעפים הפורטוגזים שמוצאים חן בעיניכם.
אנשי המכירות שלנו, ישמחו להעניק לכם הסבר מפורט ומקיף על הקווים האופייניים לכל מוצר ומוצר. מהם היתרונות והחסרונות שלו, לאילו גגות הוא מתאים ומה הדגם המתאים ביותר לצורת הגג של ביתכם.
רבים מהלקוחות שלנו מגיעים אלינו עם האדריכל או מעצב הפנים שלהם, רואים את כל הדגמים ואת כל הצבעים, לוקחים דוגמאות, מבצעים הדמיות וכך הם מגיעים להחלטה מושכלת תוך התחשבות בכל התנאים האובייקטיביים על הגג, ובעיצוב הכללי של הבית.
כדי לעצב גג ייחודי ששונה משאר הגגות בסביבה, אפשר להציע ללקוחות צבעים שכמעט שאינם נראים על גגות הבתים בסביבתם. הבחירה של צבע אהוב מתוך הקשת הרחבה של הגוונים החל בצבעים בהירים, דרך גווני אדום חום ואחרים, אינה משימה פשוטה וההחלטה מתקבלת בסיעור מוחות של כולם. היצרן מחדש מדי פעם בגוונים מרהיבים חדשים כך שבכל הגעה לאולם התצוגה, נכונו לכם הפתעות מרגשות.
כדי לבצע את עבודת התקנת הרעפים פורטוגזים על הגג יש לרכוש אצלנו בנוסף לרעפים אביזרי חיבור בגדלים שונים המתאימים לרעפים פורטוגזים והמשלימים את המלאכה ויוצרים מירקם אחיד ויפה, ללא בליטות או חורים בשטח הגג.
רק אנשים מנוסים, שביצעו כבר עבודות של התקנת רעפים הן בגובה והן בשיפועים השונים, רשאים לבצע את עבודת התקנת הרעפים על הגגות. אנשי המקצוע מבצעים את העבודה כשהם נועלים נעלי בטיחות ורתומים ברתמות כדי שלא יפלו. יש להזהיר אנשים ללא ניסיון לבל יבצעו סוג זה של עבודות כיון שזה מאד מסוכן והם יכולים חלילה ליפול מהגג.
גם ללקוחות אני ממליץ לקבל המלצות על המתקין כך שלא ייווצר מצב שמדובר באדם שזו עבודתו הראשונה בתחום התקנת רעפים פורטוגזיים.