ג'נס גלובל – הסוד להעלמת סימני הגיל

0
1712

אנחנו מתבגרים אך השאיפה של כולנו היא להישאר צעירים לנצח. מה הדרך לשפר את הבריאות שלנו ולהיראות צעירים? שימוש במוצרים החדשניים של חברת ג'נס גלובל, המתמחה בפיתוח מכשור רפואי, יבצעו עבורנו את השינויים שאנו כמהים להם.

בשנים האחרונות עולה תוחלת החיים הן בארץ והן בעולם. אנשים נהנים משנים מלאות בעשייה בעבודה ושנים רבות של פנסיה, בחיים מלאים ובהגשמת שאיפות רבות ומרגישים צעירים.

הסוד להעלמת סימני הגיל הוא לא באמצעות ניתוחים או חומרים המוזרקים לגוף אלא בפעולה ממוקדת בתאי הגוף שיתחדשו כל הזמן, זו הפעולה שתיצור את ההבדל.

טכנולוגיה חדשנית שפותחה על ידי מעבדות ג'נס גלובל, העוסקת בפיתוח מכשור רפואי מזקקת את הורמוני הגדילה בתאי הגזע. מהחומר המופק, מייצרים את סדרת התכשירים לומינס, המחדשים את תאי העור. שימוש בקרמים המופקים בדרך זו על הפנים, מצעירים אותו תוך פרק זמן קצר יחסית

מוצר נוסף שמייצרת ג'נס גלובל הוא וידהסל, זו כמוסה שהנוטלים אותה מטעינים שוב ושוב את האנרגיה שבגופם. בפיתוח המכשור הרפואי, ובמחקרים רבים שנעשו, יצרו החוקרים בהליך של ננו טכולוגיה מגרגרי אורז ייחודיים הגדלים במיקום מסוים בכדור הארץ. תרכובת אנרגטית זו – ATP המבצעת כמה פעולות חשובות מאין כמוהן בגוף, יוצרת ניקוי רעלים מהכבד, ומשפרת את התקשורת והפעולות הדו כיווניות בין התאים השונים בגוף.

לתרכובת זו, סגולות נוספות שהחוקרים לא ידעו עליה בעת הכנת המרקחת. לקוחות שנטלו כמוסות אלה במשך פרק זמן מסוים, דיווחו על שינוי במרקם העור, שיפור בפיברומיאלגיה, בריכוז ובזיכרון, נשים התגברו בגיל המעבר בקלות על גלי החום, התקבלו דיווחים על עליה ברמת האנרגיה ובמצב הרוח היום-יומי ובשיפור בראיה.

ילדים רבים מתבקשים ליטול תרופת ריטלין כדי להירגע, בקרב ההורים קיימת רתיעה גדולה מהשימוש בחומר זה ולכן חוקרי ג'נס גלובל פיתחו מכשור רפואי חדש, מוצר טבעי המשמש תחליף לריטלין.

פיניטי – הוא מכשור רפואי חדשני שתפקידו לעצור את תהליך ההזדקנות של התאים. חוקרי ג'נס גלובל חיפשו דרך לשפר באופן טבעי את האנזים טלומרז, להעניק לו חיות ולעשות כל שניתן כדי להאריך את חייהם של הטלומרים הקצרים שלנו כיון שהם אלה שאחראים על הזדקנות התאים.

תאים בריאים יוצרים חיים בריאים יותר וגוף צעיר יותר מגילם הביולוגי של נוטלי הכמוסה. גם כאן התגלו תופעות שונות לאחר פרק זמן מסוים כמו שיפור במדדים הפיזיולוגיים, שיפור במצב הבריאותי, שיפור בזיכרון ובתפקוד הקוגנטיבי, שיפור במצב השיער ושיפור האון.

המכשור הרפואי של ג'נס גלובל מוכיח את עצמו כפריצת דרך משמעותית במחקרים ובהכנת התרופות הטבעיות.