משטחי קוורץ למטבח

0
1871

איזה שיש כדאי להתקין במטבח?

אם גם אתם החלטתם לעשות לאחרונה שיפוץ בבית, או רק במטבח, אתם בוודאי חושבים, בין היתר, על משטח העבודה החדש שתרצו להתקין בו. אין ספק שזה החלק הארי של המטבח כי משטח העבודה הוא המקום שעליו אנחנו מניחים את החפצים, חותכים, לשים ועושים כל פעולה אחרת שקשורה בבישול. לכן ברור מדוע אתם חושבים על האפשרות של משטחי קוורץ למטבח וכדאי לדעת שזו אכן אופציה טובה. משטחי קוורץ למטבח לא במקרה הפכו להיות להיט גדול שכן מדובר חומר:

  • שהוא מינרל טבעי אשר ניתן למצוא בכמויות גדולות בסמוך למרבצים של אבן גיר
  • הוא בעל דרגת קושי גבוהה במיוחד
  • הוא עמיד לסדקים בצורה יוצאת דופן
  • הוא עמיד לפגעים של חום וקור

ובנוסף לכל אלה, משטחי קוורץ גם עמידים בצורה טובה למים.

איך לבחור איזה משטח עבודה תרצו למטבח

אם אתם חושבים על התקנת משטח עבודה שעשוי מקוורץ אתם בהחלט צודקים ולא רק בגלל כל היתרונות שמהם נהנה החומר הזה אשר הודגשו לעיל. בנוסף לכך, תוכלו לבחור בין מגוון אדיר של משטחי קוורץ למטבח בכל צבע, צורה וגוון שתרצו. יש היום משטחי אבן קיסר המיוצרים בפועל מכ90% קוורץ שהוא כולו טבעי ומגיעים בכל גוון שאפשר לחשוב עליו כך שאין ספק שהתוצאה הסופית של שילוב שיש כזה במטבח תהיה מוצלחת. חשוב לדעת שחומר כמו קוורץ יכול להתאים לא רק למטבח שלכם אלא גם לחדרי השירותים, המקלחת או אפילו למדרגות כי מדובר על חומר עם רמת גימור נפלאה שמוסיף אלגנטיות לכל מקום.

ההתקנה בבית הלקוח

אחד מהדברים שכן חשוב להקפיד עליהם כאשר בוחרים לשלב משטחי קוורץ למטבח במסגרת שיפוץ שעושים, זו שאלת ההתקנה. חשוב להבין שלא אחת השאלה כמה זמן משטח הקוורץ יחזיק מעמד ויהיה יציב קשורה, בין היתר, להתקנה המקצועית ולכן אין סיבה לחסוך על העניין הזה. כאשר מפקידים את משימת ההתקנה בידי אנשי מקצוע מובילים אפשר להיות בטוחים שהתוצאה הסופית תהיה שיש יציב במיוחד. עוד נתון שיכול להשפיע על בחירת משטח העבודה שתרצו להתקין במטבח זו גם, כמובן, שאלת המחיר. ככל שאתם קונים משטח עבודה יקר יותר כך הוא בדרך כלל גם יהיה יותר יפה, מעוצב ועמיד כך שאין ספק שכדאי יהיה להשקיע בנושא הזה. אין כל טעם לעשות שיפוץ ולהתקין מוצרים שאינם מספיק איכותיים ולכן משטח קוורץ זו בחירה מושלמת.