פורץ דלתות ברמת גן

0
2279
פורץ דלתות ברמת גן

פורץ דלתות ברמת גן עם חיוך כובש

ביום חמישי, היום הכי לחוץ שלי בשבוע, חזרתי הביתה מסבב קניות בסופרמרקט ואצל הירקן השכונתי עמוסה בשקיות מלאות כל טוב והמחשבה היחידה שלו היתה רק להיכנס הביתה, להניח את השקיות במטבח ולשתות כוס מים קרים !
אבל החיים זימנו לי הפתעה, שוב ושוב הכנסתי את המפתח לחור המנעול, סובבתי וסובבתי אך הדלת לא נפתחה. השכן נחלץ לעזרתי, גם הוא ביצע את הפעולות הללו בעזרת כלי העבודה שלו אך גם הוא הצליח. לדעתי יש "בעיה במנעול", הכריז בקול, צריך להתקשר לפורץ מנעולים מהסביבה.

לחצו כאן ליצירת קשר עם מנעולן במרכז

למזלי הגדול, השכן הכיר פורץ דלתות ברמת גן שהבטיח שיגיע תוך פרק זמן קצר וישתדל לפתור את הבעיה. השכןפורץ דלתות ברמת גן הגיש לי כוס מים קרים כדי שאירגע, והניח את המצרכים במקרר שלו עד שתהיה לי אפשרות להיכנס הביתה. טוב שכן קרוב וטוב מבן משפחה רחוק…….
חלפה פחות מחצי שעה ופורץ הדלתות הגיע. בחור חביב ונעים הליכות שאימת קודם כול שאני בעלת הדירה, וניגש מיד לעבודה כדי לאתר את התקלה. הבחור עבד קשה, סובב פירק ובדק שוב ושוב עד שהצליח לתקן את התקלה. היתה לך בעיה במנגנון הצילינדר הסביר לי, אני שחררתי אותה ושימנתי את המקום. אני מקווה שהתקלה לא תחזור שוב, כי אם זה יקרה שוב לא תהיה ברירה אלא להחליף את הצילנדר הנוכחי בצילינדר חדש. לא רציתי להעמיס עליך בהוצאות לקראת החג ולכן תיקנתי את המנגנון.
ניסיתי כמה פעמים לפתוח ולסגור את הדלת ואכן הפעולה שבוצעה על ידי פורץ המנעולים היתה ללא דופי. הודיתי מאד לבחור ושילמתי לו את הסכום הפעוט שדרש בגין תיקון זה.

פורץ המנעולים שלי ברמת גן

מזמן לא נתקלתי באיש מקצוע ובמיוחד בפורץ דלתות בעל תודעת שרות כה גבוהה, אין ספק שאמליץ עליו לכל חברי ומשפחתי הגרים בסביבה.
תמונת סלפי מהירה עם פורץ הדלתות שהעליתי מיד לפייסבוק, עם סיפור המקרה, כבר תעשה את העבודה !

הודיתי מאד לשכן על העזרה הגדולה, ועל שקישר אותי עם פורץ דלתות ברמת גן כל כך מקצועי, אדיב ואיכותי.
רק בנקודה הזו סיפר לי השכן כי מדובר באיש מקצוע שעזר לו ולחבריו פעמים רבות ובתכנית הטלויזיה יצאת צדיק הוא זכה ללא בעיה, כי זו דרך ההתנהלות היום יומית שלו ואף קיבל על כך תעודה ומדליה.
אז אם אתם גרים ברמת-גן והסביבה ונמצאים בסיטואציה דומה, התקשרו לפורץ הדלתות הנחמד מרמת-גן, הוא יגיע במהירות ויעשה כל שניתן כדי לעזור לכם.

לחצו כאן לבדיקת מנעולן יצאת צדיק