חיפוי למטבח

0
2206

צריכים לשפץ את המטבח? נכנסים לדירה חדשה? האם חשבתם כבר איזה חיפוי למטבח תבחרו? כיום בשוק יש מגוון חיפויים למטבח והם בעלי תכונות שונות וטווחי מחירים שונים. לפני שאתם משפצים ובוחרים שיש וחיפוי למטבח- נעזור לכם ונפרט אילו סוגי חיפויים קיימים היום ומה היתרונות והחסרונות שלהם.

  • חיפוי באמצעות צבע- מדובר בפתרון הזול והקל ביותר. כל צבע שתבחרו, כל ציור או שילוב צבעים עובד. צבע הוא פתרון מצוין למי שאין לו הרבה כסף להשקיע בחיפוי למטבח. חשוב כמובן לבחור צבע על בסיס שמן, כך שיהיה קל לנקות אותו.
  • גרניט פורצלן/חיפוי קרמיקה- אם אתם מחפשים חיפוי למטבח שיהיה גם זול, גם עמיד וגם יפה, אז כנראה שקרמיקה היא הבחירה בשבילכם. מדובר בחיפוי המטבח הפופולארי ביותר בארץ. תוכלו לבחור בין אריחים מצוירים ומיוחדים, דוגמאות יפות ומקוריות וכמובן- מדובר בחומר עמיד, קל לניקוי והמחיר שלו לא גבוה כלל. הפתרון המושלם למטבח הישראלי.

חיפויים ושיש

  • חיפוי אבן- אופציה קצת יותר מסובכת. חיפוי למטבח מאבן הוא מיוחד ומקורי ומעניק מראה חם ובלתי רגיל. אלא שהוא דורש עבודה מקדימה- יש לבצע הכנה של בניית קיר ולשלב את האבנים טרם התקנת המטבח. בנוסף, מדובר בתענוג יקר והעמידות שלו מוטלת בספק- אבנים סופחות לחות ולכלוך, קשה מאוד לנקות את האבנים הללו באמצעות חומרי ניקוי- שכן אלו יכולים להרוס את האבן. כמו כו, צריך להיזהר שהאבנים לא ישתלטו על עיצוב המטבח ויהפכו לבולטות מדיי.
  • חיפוי שיש- אם אתם מכורי שיש ומחפשים חיפוי למטבח שהוא נקי וישתלב עם שאר המטבח שלכם- חיפוי שיש יכול לעבוד. תוכלו לבחור באותו השיש שאתם בוחרים עבור משטחי העבודה במטבח שלכם. שיש הוא עמיד, קל לניקוי ותחזוקה, אבל הוא גם יקר בהתאם.
  • חיפוי קוריאן- מדובר בחומר סינטתי התופס פופולאריות בארץ. ניתן לחפות עם קוריאן מגוון משטחים, כולל קירות המטבח. הוא יוצר מראה דומה לשיש ותורם לתחושת המשכיות במטבח והוא קל לניקוי. החסרונות שלו הוא המחיר היקר שלו והרגישות שלו לשריטות.
  • חיפוי זכוכית- הרבה אנשים בוחרים היום לחפות את הקירות עם זכוכית מודפסת. האפשרויות הרבות של הדפסה על זכוכית מגדילות במידה משמעותית את כמות העיצובים האפשריים למטבח שלכם. חשוב לזכור- הזכוכית חייבת להיות בעובי של 6 מילימטר לפחות והציור או הטקסטורה חייבים להיות מודפסים ולא מודבקים. הזכוכית קלה ונוחה לתחזוקה ותפעול, לא קל לשבור אותה- מדובר בבחירה היוקרתית ביותר והיא גם עולה בהתאם.
  • לפרטים נוספים וליצירת קשר הקליקו כאן