נכסים בדטרויט להשקעה

0
2060

איתור נכסים בדטרויט עבור משקיעים מכל רחבי העולם

חברת אומגה מתמחה באיתור נכסים בדטרויט עבור משקיעים מכל רחבי העולם. לאורך השנים צברנו ניסיון משמעותי בניהול נכסים במדינת מישיגן, בהשבחת נכסים קיימים כולל בנייני מגורים וקומפלקסים בדטרויט ובמציאת פתרונות לצרכי הלקוחות. כל אלו הפכו את חברת אומגה לגוף מוביל בענף ההשקעות ולחלק בלתי נפרד מתהליך הרכישה של נכסים בארצות הברית.

כדאי להכיר את המאפיינים של נכסים בדטרויט לפני שמבצעים את ההשקעה. ראשית, דטרויט חווה בשנים האחרונות התאוששות רצינית מהמשבר שפקד את תעשיית הרכב בעיר. כתוצאה מכך חלה עלייה במחירי הדירות וניתן גם לזהות עלייה במחירי השכירות. מצד שני, ההיצע נשאר בינתיים קשיח והמשמעות היא שמי שמקדים למצוא נכסים בדטרויט להשקעה יכול להרוויח תשואה גבוהה מהרגיל.

כמו כן, נציגי חברת אומגה ישמחו להסביר לכם על ההבדלים בין נכסים בדטרויט. אנחנו נעמוד לרשותכם מהרגע הראשון ונערוך עבורכם היכרות עם המאפיינים של דטרויט כמקום מרכזי במסחר בין ארצות הברית לקנדה. איתנו תוכלו לא רק למצוא נכס שמתאים למסגרת התקציב שלכם, אלא גם לבחור בין תכניות השקעה ייחודיות.

איזו תכנית השקעה מתאימה עבור נכסים בדטרויט?

רק אתם מחליטים באיזו תכנית השקעה לבחור על מנת להפיק תשואה גבוהה מעיר מתפתחת כמו דטרויט. האפשרות הראשונה היא לבחור בתכנית עם התחייבות ולהשיג בזכותה תשואה שנתית של 10% לפחות בשלוש השנים הראשונות. אפשרות שנייה היא להעדיף תכנית ללא התחייבות כלל, שבה הפוטנציאל לתשואה מגיע ל-12% או אפילו 13% בנכסים מסוימים בדטרויט ובמישיגן. בנוסף, האפשרות השלישית היא של רכישת נכסים בדטרויט בקבוצות רכישה או במסגרת שותפות.

אפשר להתייעץ עם נציגי חברת אומגה ולהכיר לעומק את מודל הניהול. המודל מבוסס על הנחה שלפיה הלקוחות צריכים לקבל את התנאים הטובים ביותר במסגרת השקעות מעבר לים. כל תהליך המכירה במסגרת מודל AAM של חברת אומגה מפוקח ומבוקר על ידי  משרד עורכי דין, מתנהל בשקיפות מלאה ומתאים למשקיע הישראלי מבחינת רמת הסיכון הנדרשת.

מחפשים נכסים בדטרויט ולא יודעים מאיפה להתחיל? הגעתם למקום הנכון: צרו קשר עם חברת אומגה והצטרפו להצלחה.