גג רעפים

0
2166

למה לבחור בגג רעפים?

גגות העשויים מרעפים הם הבחירה המועדפת כיום על כל מי שגג בבית פרטי ומחפש את פתרון הגימור עבור גג הבית שלו. האפשרויות העומדות כיום הן גג רעפים או גג שטוח העשוי מבטון ולכל אפשרות מאלה יש את היתרונות, החסרונות והתכונות שלה שישפיעו גם על הבית עצמו וגם על ההעדפות האישיות של הלקוח. לפני שמקבלים את ההחלטה הסופית חשוב לבחון את כל הפרטים ואת כל הפרמטרים וכך להחליט באופן שקול ונכון.

כל אחד יודע איך נראה גג רעפים – בדרך כלל אדום (אם כי ניתן להשיג כיום גם גגות העשויים מרעפים בצבעים שונים) והוא יהיה כמובן משופע. גג שטוח העשוי מבטון יהיה כאמור שטוח ויש צורך לבצע בו פעולות של סיוד, צביעה, איטום ומריחת זפת. יתרה מכך – יש צורך לרענן את הפעולות האלה מדי פעם ואין זה מספיק לעשות אותן רק פעם אחת. זהו אחד החסרונות של גג מבטון. לעומתו, גגות הרעפים לא דורשים שום עבודת תחזוקה ומלבד ההתקנה – אין צורך לעשות בהם מאום.

מה היתרונות של גג רעפים?

כאמור, מי שנועז ומחליט ללכת נגד הזרם יוכל לבחור ברעפים שונים מהמקובל וכך להפוך את הבית שלו למיוחד במינו. כאשר מחליטים לבחור בגג העשוי מרעפים – יש צורך להקים את התשתית המשופעת של הגג – שבזכותה יכול להיווצר חדר נוסף בבית, שלא היה קודם לכן. בבחירה של גג שטוח מבטון לא נוצר חדר ובעצם חלל הבית הוא זה שיודעים אותו על פי המידות שלו. גג רעפים מאפשר יצירת עליית גג שיכולה לשמש את הלקוח לכל צורך או ייעוד שיצטרך.

כיום המחיר של הרעפים נגיש וזמין וכך אנשים רבים יכולים ליהנות מרעפים מסוגים שונים על הגג שלהם. גג רעפים העשויים מחרס יהיה הבחירה הנכונה והמתאימה ביותר לאקלים השורר בכל חלקי הארץ והרעפים בדרך כלל באיכות מעולה ולא נדרשים להם טיפולים או תיקונים באופן שגרתי. הרעפים מתאימים לכל הבתים וחשוב לקבל ייעוץ ומידע מאיש מקצוע הבקיא בתחום על מנת לקבל את ההחלטה הנכונה.